Kullanıcı Girişi

Giriş Yapın ve Alışverişe Başlayın

Kullanıcı Kaydı

Size Özel Fırsatlardan Yararlanmak İçin Kayıt Olun
Hesap oluşturarak üyelik sözleşmesini okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Şifre Sıfırlama

Şifreniz E-mail Adresinize Gönderilecektir.

HAKKIMIZDA

www.bonsarto.com un kurucu firması Alegra Tekstil Ltd, 2004 yılında kurulmuş, ağırlıklı olarak kumaş ve konfeksiyon ihracatı üzerine çalışan bir aile şirketidir.

BONSARTO, dünayada yükselen bir trend olan kişiye özel ölçü ile tek olarak terzilerimiz tarafından üretilen en üst kalite gömlekleri Bursa’dan tüm Türkiye ye ve Dünyaya dağıtım yapmak üzere kurulmuştur.

Üyelerimiz, İnternet sitemiz üzerinden seçtikleri kumaş, yaka, kol, manşet seçenekleri ile sadece kendilerine ait tasarım ve ölçüler kullanılarak en üst kalitede olan gömleklere sahip olabilirler.

Usta terzilerimiz istekleriniz doğrultusunda siparişinizi en kısa süre içinde hazırlayarak teslimata hazır hale getirirler.

BONSARTO, %100 müşteri garantisi ile çalışmaktadır.

Müşterilerimizin, tasarımlarından en yüksek düzeyde memnun kalmalarını hedefliyoruz. Elde ettiğiniz ürünün üzerinize tam oturması, isteklerinize uyum sağlamış olması BONSARTO için önemlidir.

Gömlek tasarlamak, kaliteli kumaş seçimi ile başlar.

Avrupa ve Türkiye’de üretilen en yüksek kaliteli kumaşları sunuyoruz.

Kumaşlarımızı moda trendlere ve mevsimlere göre sürekli olarak güncelliyoruz.

Kumaşlarımızda sentetik ürünler kesinlikle yer almamaktadır.

BONSARTO, Pamuk, İpek, Kaşmir ve Keten gibi doğal hammaddeler içeren kumaşları kullanır.

BONSARTO, sadece OEKO-TEX Standart 100 belgesine sahip Türk ve Avrupalı tedarikçilerle çalışır.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

www.bonsarto.com Kanuni bir zorunluluk bulunmamasına rağmen, Gömlek tutkunlarının üzerlerine tam uyan tasarımlarına ulaşmaları için, alışverişi kolaylaştırıcı bir hizmet olarak %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Yapmış olduğunuz seçimler için sağladığınız ölçüler, +/- 1cm dikiş toleransı hakkı saklı kalarak birebir uyumu garanti edilmektedir.

Kumaş, kesim, yaka, manşet ve diğer seçimleriniz veri tabanımızda tutulur, ve gömleğiniz siparişiniz doğrultusunda hazırlanır. BONSARTO’dan kaynaklanan herhangi bir aksi durumda info@bonsarto.com yoluyla yapılan bildiriminizle beraber, ürünü ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Hatanın tespiti ve düzeltilmesi ile birlikte ürün kargo ile size teslim edilecektir.

Kişiye özel gömlekler, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlandığından iade imkanı yoktur.

www.bonsarto.com üzerinden yapılan ilk müşteri siparişinde bir adetten fazla siparişiniz olması halinde önce bir adet gömlek üretilip tarafınıza gönderilecek, ölçüleri onayladıktan veya güncelledikten sonra diğer gömlekleriniz üretilecektir.

Bonsarto.com üzerinden vermiş olduğunuz ilk siparişinizde sizin girmiş olduğunuz ölçülerin yanlış olması durumunda, yanlışlığı info@bonsarto.com e-posta adresine yazılı olarak bildirildikten sonra ürünün bize geri gönderilmesi halinde, ürün yeni ölçüleri ile düzenlenip anlaşmalı olduğumuz kargo ile size geri gönderilecektir.

Müşteri memnuniyetinden faydalanabilmek için ürün geri gönderiminin mutlaka faturası ile beraber yapılması gerekmektedir.

www.bonsarto.com üzerinden üçüncü şahıslar için yaptırılan hediye kapsamındaki tasarımlar müşteri memnuniyeti dışındadır.

www.bonsarto.com %100 Memnuniyet garantisi kapsamında yapılacak kötüye kullanım ve suistimal ihtimallerine karşı her türlü maddi ve manevi hukuki tutum hakkını kendinde saklı tutar.